Zoek de zorgverlener

MS Netwerk Amsterdam streeft er naar dat mensen met MS in de regio Amsterdam snel toegankelijke en deskundige zorg kunnen vinden. Gebruik onderstaande zorgzoeker om de voor u juiste zorgverlener te vinden:

Vul bijv. Straat+Plaats of Postcode+plaats in

Invullen als u een adres invult

A. Kamper-van Beek

Instelling: Nieuw Amstelrade- Amstelring
Specialisatie: fysiotherapeut
Nierkerkestraat 6
Amsterdam
06-24136504
avanbeek@nieuwamstelrade.nl
http://www.nieuwamstelrade.nl/

A. Uitzinger

Instelling: Fysiotherapie Amsterdam-Oost
Specialisatie: fysiotherapeut
Willem Beukelsstraat 151-b
Amsterdam
06-46068204
a.uitzinger@ftao.nl
http://www.fysio-oost-west-ijburg.nl/

C. Donkers

Instelling: Nieuw Unicum
Specialisatie: ms verpleegkundige
Zandvoortselaan 165
Zandvoort
023-5761344
cdonkers@nieuwunicum.nl
https://nieuwunicum.nl/

C.J. Smeets

Instelling: Motion
Specialisatie: fysiotherapeut
Wiegerbruinlaan 8
Uithoorn
0297-562234
caroline@motion-fysiotherapie.nl
http://www.motion-fysiotherapie.nl

E. Collette

Instelling: VUmc
Specialisatie: psycholoog
De Boelelaan 1117
Amsterdam
eh.collette@vumc.nl
https://www.vumc.nl/

E. Kurk-Baars

Instelling: ZMC
Specialisatie: ergotherapeut
Koningin Julianaplein 58
Zaandam
Kurk.e@zaansmc.nl
https://www.zaansmedischcentrum.nl/

E.M. Huisman

Instelling: Opmaat voor ergotherapie
Specialisatie: ergotherapeut
Akersingel 105
Amsterdam
06-45285542
opmaatergo@xs4all.nl

H. Beckerman

Instelling: VUmc
Specialisatie: senior onderzoeker
de Boelelaan 1117
Amsterdam
h.beckerman@vumc.nl
https://www.vumc.nl/

H. Helgesen

Instelling: Amstelland zkh
Specialisatie: ergotherapeut
Laan van de Helende Meesters 8
Amstelveen
020-7557144
h.helgesen@reade.nl
https://www.reade.nl/

I. Eyssen

Instelling: VUmc
Specialisatie: ergotherapeut
Amsterdam
i.eyssen@vumc.nl
https://www.vumc.nl/

I. Visser

Instelling: Fysiotherapie Zeebrug
Specialisatie: fysiotherapeut
Kramatplantsoen 101R
Amsterdam
020-4638044
Ivonne@fysiotherapie-zeeburg.nl

I.C.A.M. Lange

Instelling: Fysiotherapie Amstelland
Specialisatie: fysiotherapeut
Laan van de Helende Meesters 8
Amstelveen
020-7557141
i.lange@reade.nl
https://www.reade.nl/

I.S. Kirchhoff

Instelling: vph De Die cordaan
Specialisatie: geriatrie fysiotherapeut
Loenermark 900
Amsterdam
020-5683632
ikirchhoff@cordaan.nl
https://www.cordaan.nl/

J. Apostolovic

Instelling: ISTO
Specialisatie: logopedist
Waterlandlaan 81
Purmerend
06-28533713
Info@logopedieneurologie.nl
http://www.logopedieneurologie.nl

J.R. de Kroon

Instelling: Spaarne ziekenhuis
Specialisatie: revalidatiearts
Spaarnepoort 1
Hoofddorp
023-8907372
jdekroon@spaarneziekenhuis.nl
https://spaarnegasthuis.nl

K. Bakker

Instelling: VUmc
Specialisatie: ms verpleegkundige
Amsterdam
k.bakker@vumc.nl
https://www.vumc.nl/

L.L. Bots

Instelling: OLVG
Specialisatie: physician assistant
Oosterpark 9
Amsterdam
020-5993045
vspa@olvg.nl
https://www.olvg.nl/

M. Oosterhout

Instelling: VUmc
Specialisatie: ergotherapeut
Amsterdam
m.vanoosterhout@vumc.nl
https://www.vumc.nl/

M. Rietberg

Instelling: VUmc
Specialisatie: fysiotherapeut, paramedisch manager
Amsterdam
m.rietberg@vumc.nl
https://www.vumc.nl/

M. de Koning

Instelling: Reade; locatie Overtoom
Specialisatie: fysiotherapeut
Overtoom 283
Amsterdam
m.d.koning@reade.nl
https://www.reade.nl/

M.G. Buurman

Instelling: Ergotherapie Heerhugowaard
Specialisatie: ergotherapeut
Taxuslaan 34
Heerhugowaard
072-5723620
info@ergotherapieheerhugowaard.nl
http://ergotherapieheerhugowaard.nl/

M.L. v.d. Meer

Instelling: Amstelland zkh
Specialisatie: neuroloog
Laan van de Helende Meesters 8
Amstelveen
0207557000
Mamee@zha.nl
https://www.ziekenhuisamstelland.nl/nl/

P. Snijders

Instelling: Spits Fysiotherapie
Specialisatie: fysiotherapeut
Gijsbrecht van Aemstelstraat 1
Ouderkerk a/d A
06-50660763
pauline@spitsfysio.nl
http://www.spitsfysio.nl/

R. Lammertse

Instelling: Fysiotherapie Amsterdam-Oost
Specialisatie: fysiotherapeut
Willem Beukelsstraat 151-b
Amsterdam
06-52690969
r.lammertse@ftao.nl
http://www.fysio-oost-west-ijburg.nl/

R. Rutgers

Instelling: Rutgers fysiotherapie
Specialisatie: fysiotherapeut
Coppelstrockstraat 25
Amsterdam
020-6838165
info@rutgerstherapie.nl
http://www.rutgerstherapie.nl/

L. Borrenbergs

Instelling: B-Well Ergotherapie en arboadvies
Specialisatie: ergotherapeut
Marne 130J
Amstelveen
06-41427424
lisaborrenbergs@b-wellinfo.nl
http://b-wellinfo.nl/

S.O. Steenbergen

Instelling: Reade loc. Overtoom
Specialisatie: fysiotherapeut
Overtoom
Amsterdam
s.steenbergen@reade.nl
https://www.reade.nl/

T. Mandema

Instelling: Nieuw Amstelrade
Specialisatie: fysiotherapeut
De Klencke 111A
Amsterdam
06-10462620
tmandema@nieuwamstelrade.nl
http://www.nieuwamstelrade.nl/

T. van der Pol

Instelling: Fysiotherapie Getsewoud
Specialisatie: fysiotherapeut
Vivaldisingel 321
Nieuw Vennep
025-2622008
info@fysiotherapie-getsewoud.nl
http://www.fysiotherapie-getsewoud.nl

V. de Groot

Instelling: VUmc
Specialisatie: revalidatiearts
de Boelenlaan 1117
Amsterdam
v.degroot@vumc.nl
https://www.vumc.nl/

W. Zinger

Instelling: Reade / OLVG
Specialisatie: revalidatiearts
Oosterpark 9
Amsterdam
revalidatie@olvg.nl
https://www.olvg.nl/

W. Molenaar

Instelling: Fysiogroep Waterland
Specialisatie: fysiotherapeut
Swaensborch 11c
Monnickendam
w.molenaar@fysiogroepwaterland.nl
https://www.fysiogroepwaterland.nl/

K. Muns

Instelling: Karel Muns
Specialisatie: fysiotherapeut
Stationsstraat 15-17
Amstelveen
info@karelmuns.nl

N. van Luijken

Instelling: VUmc
Specialisatie: ms verpleegkundige
De Boelelaan 1117
Amsterdam
020-4441162
n.vanluijken@vumc.nl

J. de Vries

Instelling: OLVG
Specialisatie: fysiotherapeut
Oosterpark 9
Amsterdam
j.m.devries@olvg.nl

B. Klazes

Instelling: Reade
Specialisatie: product adviseur
Overtoom 283
Amsterdam
b.klazes@reade.nl
http://www.reade.nl

E. van der Cammen

Instelling: Back in Shape Fysiotherapie
Specialisatie: fysiotherapeut
Lorentzplein 46
Badhoevedorp
emiel@backinshape.nl
https://www.backinshape.nl/

Y. Daamen

Instelling: Nieuw Unicum
Specialisatie: fysiotherapeut
Zandvoortselaan 165
Zandvoort
ydaamen@nieuwunicum.nl
http://nieuwunicum.nl

N. Kalkers

Instelling: OLVG
Specialisatie: neuroloog
Oosterpark 9
Amsterdam
http:// www.olvg.nl

B. Vos

Instelling: Cordaan
Specialisatie: ergotherapeut
Gerrie Knetemannlaan 160
Amsterdam
bvos@cordaan.nl
http://www.cordaan.nl

K. Klim-Schot

Instelling: Nieuw Amstelrade
Specialisatie: ergotherapeut
Sem Presserhof 96
Amsterdam
kschot@nieuwamstelrade.nl
http://nieuwamstelrade.nl

L. van der Dussen

Instelling: MEREM
Specialisatie: revalidatiearts
Hospitaalweg 1
Almere
036 -86 88 690 (secretariaat locatie Almere)
http://merem.nl

I. Burgers

Instelling: VUmc
Specialisatie: fysiotherapeut
De Boelelaan 1117
Amsterdam
ial.burgers@vumc.nl
http://www.vumc.nl

L. Wessel

Instelling: Spaarne ziekenhuis
Specialisatie: ms verpleegkundige
Boerhaavelaan 22
Haarlem
kessel@spaarnegasthuis.nl
http://spaarnegasthuis.nl

S. Jonkers

Instelling: OLVG-Reade
Specialisatie: ergotherapeut
Oosterpark 9
Amsterdam
0205992955
s.m.a.jonkers@olvg.nl
http://olvg.nl

K. van Venrooij

Instelling: Zorg Groep Amsterdam Oost
Specialisatie: ergotherapeut
Kramatplantsoen 263
Amsterdam
k.vanvenrooij@zgao.nl
http://zgao.nl

I. Thie

Instelling: Logopedie GezondPlus
Specialisatie: logopedist
Stationsstraat 9
Wormerveer
0756572149
isathie@gezondplus.nl
http://www.logopediegezondplus.nl

D. Pos

Instelling: Praktijkhouder van Mensendieck en Fysiotherapie Jordaan
Specialisatie: fysiotherapeut, oefentherapeut
Westerstraat 238
Amsterdam
0629430895
info@mensendieck-fysiotherapie.nl
http://www.mensendieck-fysiotherapie.nl

B. Bruckwilder

Instelling: Ergotherapie Hartel
Specialisatie: ergotherapeut
Karel Doormanstraat 127, unit 1.07
Amsterdam
0621803501
barbara@ergotherapie-hartel.nl
http://www.ergotherapie-hartel.nl

F. Haring

Instelling: NWZ
Specialisatie: logopedist
Wilhelminalaan 12
Alkmaar
072-5483290
f.haring@nwz.nl
http://nwz.nl

H. Conen

Instelling: Amstelland zkh
Specialisatie: medisch maatschappelijk werker
Laan van de Helende Meesters 8
Amstelveen
0207557145
h.conen@reade.nl
http://reade.nl

T. Bijleveld-Coene

Specialisatie: coach/counselour
Altalaan 14
Baarn
tbijleveld@coachingvoorchronischzieken.nl

C. Striekwold

Instelling: FysioHolland
Specialisatie: fysiotherapeut
Koornhorst 62
Amsterdam Zuid Oost
0206954075
c.striekwold@fysioholland.nl
http://www.fysioholland.nl

J. van der Vaart

Instelling: Ergotherapie Amsterdam-Noord
Specialisatie: ergotherapeut
Elpermeer 227
Amsterdam-Noord
0642590088
Joyce@ergotherapieamsterdamnoord.nl
http://www.ergotherapieamsterdamnoord.nl

M.G.E. Huijsmans

Instelling: OLVG
Specialisatie: GZ-psycholoog
Oosterpark 9
Amsterdam
020 599 3043
http://olvg.nl

S.M. van der Hijden

Instelling: Fysiotherapie Dekker
Specialisatie: fysiotherapeut
Marne 130F
Amstelveen
020-6418641
info@fysiotherapiedekker.nl
http://www.fysiotherapiedekker.nl

C.A.M. de Winter

Instelling: FysioHolland
Specialisatie: fysiotherapeut
Meteorenweg 254-256
Amsterdam
088-3741600
c.dewinter@fysioholland.nl
https://www.fysioholland.nl/

A. v.d. Dongen-v.d. Steen

Instelling: Zaans Medisch Centrum
Specialisatie: ergotherapeut
Koningin Julianaplein 58
Zaandam
Dongen.A@zaansmc.nl
http://www.zaansmedischcentrum.nl

T. de Brouwer

Instelling: Reade
Specialisatie: revalidatiearts
Overtoom 283
Amsterdam
t.d.brouwer@reade.nl
https://www.reade.nl

E.A. Backer

Instelling: FysioHolland Oosterpark
Specialisatie: fysiotherapeut
Blasiusstraat 128-136
Amsterdam
088-3741600
e.backer@fysioholland.nl
http://www.fysioholland.nl

P. Beckers

Instelling: Fysiotherapie GOED Amsterdam
Specialisatie: fysiotherapeut
Distelweg 99
Amsterdam
+3116 53866394
peter_beckers@xs4all.nl
https://fysiotherapie-goed-amsterdamnoord.nl

C. Jong

Instelling: Fysiotherapie "de Weer"
Specialisatie: fysiotherapeut
De Weer 82 F
Zaandam
075-6142091
info@fysiotherapiepraktijkzaandam.nl
http://www.fysiotherapiepraktijkzaandam.nl

M. Koleilat

Instelling: Fysiotherapie Zwaansvliet
Specialisatie: fysiotherapeut
Zwaansvliet 5
1081 AP Amsterdam
0206440070
mohamed@fysiotherapiezwaansvliet.nl
http://www.fysiotherapiezwaansvliet.nl

M. Mulder

Instelling: Fysiotherapie Waalstraat
Specialisatie: fysiotherapeut
Waalstraat 43
Amsterdam
0206623020
http:// www.fysiowaalstraat.nl

L. Schiphorst

Instelling: Fysiotherapie Hoofdweg
Specialisatie: fysiotherapeut
Hoofdweg 458
Amsterdam
0206188761
lindaschiphorst@fysiohoofdweg.nl
http://www.fysiohoofdweg.nl

mw. C. van Gaalen

Instelling: Ergotherapiepraktijk Doen
Specialisatie: ergotherapeut
Overschiestraat 63
Amsterdam
088 8227000 - 020 6230132
info@ergo-doen.nl
https://www.ergo-doen.nl/