Zoek de zorgverlener

MS Netwerk Amsterdam streeft er naar dat mensen met MS in de regio Amsterdam snel toegankelijke en deskundige zorg kunnen vinden. Gebruik onderstaande zorgzoeker om de voor u juiste zorgverlener te vinden:

Vul bijv. Straat+Plaats of Postcode+plaats in

Invullen als u een adres invult

A. Kamper-van Beek

Instelling: Nieuw Amstelrade- Amstelring
Specialisatie: fysiotherapeut
Nierkerkestraat 6
Amsterdam
06-24136504
avanbeek@nieuwamstelrade.nl
http://www.nieuwamstelrade.nl/

A. M. Overmars

Instelling: Fysiotherapie Hoofdweg
Specialisatie: geriatrie fysiotherapeut
Hoofdweg 458
Amsterdam
020-6188761
annemiekovermars@fysiohoofdweg.nl
https://fysiohoofdweg.nl/

A. Uitzinger

Instelling: Fysiotherapie Amsterdam-Oost
Specialisatie: fysiotherapeut
Willem Beukelsstraat 151-b
Amsterdam
06-46068204
a.uitzinger@ftao.nl
http://www.fysio-oost-west-ijburg.nl/

A.M. Braam

Instelling: OLVG
Specialisatie: verpleegkundig specialist neurologie
Oosterpark 9
Amsterdam
020-5994894
a.m.braam@olvg.nl
https://www.olvg.nl/

C. Donkers

Instelling: Nieuw Unicum
Specialisatie: ms verpleegkundige
Zandvoortselaan 165
Zandvoort
023-5761344
cdonkers@nieuwunicum.nl
https://nieuwunicum.nl/

C.J. Smeets

Instelling: Motion
Specialisatie: fysiotherapeut
Wiegerbruinlaan 8
Uithoorn
0297-562234
caroline@motion-fysiotherapie.nl
http://www.motion-fysiotherapie.nl

E. Collette

Instelling: VUmc
Specialisatie: psycholoog
De Boelelaan 1117
Amsterdam
eh.collette@vumc.nl
https://www.vumc.nl/

E. Kurk-Baars

Instelling: ZMC
Specialisatie: ergotherapeut
Koningin Julianaplein 58
Zaandam
Kurk.e@zaansmc.nl
https://www.zaansmedischcentrum.nl/

E.M. Huisman

Instelling: Opmaat voor ergotherapie
Specialisatie: ergotherapeut
Akersingel 105
Amsterdam
06-45285542
opmaatergo@xs4all.nl

H. Beckerman

Instelling: VUmc
Specialisatie: senior onderzoeker
de Boelelaan 1117
Amsterdam
h.beckerman@vumc.nl
https://www.vumc.nl/

H. Helgesen

Instelling: Amstelland zkh
Specialisatie: ergotherapeut
Laan van de Helende Meesters 8
Amstelveen
020-7557144
h.helgesen@reade.nl
https://www.reade.nl/

I. Eyssen

Instelling: VUmc
Specialisatie: ergotherapeut
Amsterdam
i.eyssen@vumc.nl
https://www.vumc.nl/

I. Thie

Instelling: Nieuw Amstelrade
Specialisatie: logopedist
Sem Presserhof 96
Amsterdam
06-30823788
ithie@amstelring.nl
http://www.nieuwamstelrade.nl/

I. Visser

Instelling: Fysiotherapie Zeebrug
Specialisatie: fysiotherapeut
Kramatplantsoen 101R
Amsterdam
020-4638044
Ivonne@fysiotherapie-zeeburg.nl

I.C.A.M. Lange

Instelling: Fysiotherapie Amstelland
Specialisatie: fysiotherapeut
Laan van de Helende Meesters 8
Amstelveen
020-7557141
i.lange@reade.nl
https://www.reade.nl/

I.S. Kirchhoff

Instelling: vph De Die cordaan
Specialisatie: geriatrie fysiotherapeut
Loenermark 900
Amsterdam
020-5683632
ikirchhoff@cordaan.nl
https://www.cordaan.nl/

J. Apostolovic

Instelling: ISTO
Specialisatie: logopedist
Waterlandlaan 81
Purmerend
06-28533713
Info@logopedieneurologie.nl
http://www.logopedieneurologie.nl

J. Pearson

Instelling: FysioHolland
Specialisatie: fysiotherapeut
Overtoom 557
Amsterdam
j.pearson@fysioholland.nl
https://www.fysioholland.nl/

J.R. de Kroon

Instelling: Spaarne ziekenhuis
Specialisatie: revalidatiearts
Spaarnepoort 1
Hoofddorp
023-8907372
jdekroon@spaarneziekenhuis.nl
https://spaarnegasthuis.nl

K. Bakker

Instelling: VUmc
Specialisatie: ms verpleegkundige
Amsterdam
k.bakker@vumc.nl
https://www.vumc.nl/

L.L. Bots

Instelling: OLVG
Specialisatie: physician assistant
Oosterpark 9
Amsterdam
020-5993045
vspa@olvg.nl
https://www.olvg.nl/

M. Bolt

Instelling: Ergotherapiepraktijk Doen
Specialisatie: ergotherapeut
Corantijnstraat 15hs
Amsterdam
06-47937725
marijebolt@ergo-doen.nl
https://www.ergo-doen.nl/

M. Cox

Instelling: SMC
Specialisatie: fysiotherapeut
Olympiaplein 74 A
Amsterdam
maartje.cox@smcamsterdam.nl
https://www.smcamsterdam.nl/

M. Oosterhout

Instelling: VUmc
Specialisatie: ergotherapeut
Amsterdam
m.vanoosterhout@vumc.nl
https://www.vumc.nl/

M. Rietberg

Instelling: VUmc
Specialisatie: fysiotherapeut, paramedisch manager
Amsterdam
m.rietberg@vumc.nl
https://www.vumc.nl/

M. de Koning

Instelling: Reade; locatie Overtoom
Specialisatie: fysiotherapeut
Overtoom 283
Amsterdam
m.d.koning@reade.nl
https://www.reade.nl/

M.G. Buurman

Instelling: Ergotherapie Heerhugowaard
Specialisatie: ergotherapeut
Taxuslaan 34
Heerhugowaard
072-5723620
info@ergotherapieheerhugowaard.nl
http://ergotherapieheerhugowaard.nl/

M.L. v.d. Meer

Instelling: Amstelland zkh
Specialisatie: neuroloog
Laan van de Helende Meesters 8
Amstelveen
0207557000
Mamee@zha.nl
https://www.ziekenhuisamstelland.nl/nl/

N. Stam

Instelling: Fysiotherapie Zwaansvliet
Specialisatie: fysiotherapeut
Zwaansvliet 5
Amsterdam
020-6440070
https:// www.fysiotherapiezwaansvliet.nl

P. Snijders

Instelling: Spits Fysiotherapie
Specialisatie: fysiotherapeut
Gijsbrecht van Aemstelstraat 1
Ouderkerk a/d A
06-50660763
paulinesnijders@gmail.com
http://www.spitsfysio.nl/

R. Lammertse

Instelling: Fysiotherapie Amsterdam-Oost
Specialisatie: fysiotherapeut
Willem Beukelsstraat 151-b
Amsterdam
06-52690969
r.lammertse@ftao.nl
http://www.fysio-oost-west-ijburg.nl/

R. Rutgers

Instelling: Rutgers fysiotherapie
Specialisatie: fysiotherapeut
Coppelstrockstraat 25
Amsterdam
020-6838165
info@rutgerstherapie.nl
http://www.rutgerstherapie.nl/

S. Zonneveld

Instelling: MEREM
Specialisatie: ergotherapeut
Hospitaalweg 1
Almere
036-8688690
szonneveld@merem.nl
http://www.merem.nl/de-trappenberg/

S. de Boer

Instelling: B-Well Ergotherapie en arboadvies
Specialisatie: ergotherapeut
Marne 130J
Amstelveen
06-38595963
sterredeboer@b-wellinfo.nl
http://b-wellinfo.nl/

S.O. Steenbergen

Instelling: Reade loc. Overtoom
Specialisatie: fysiotherapeut
Overtoom
Amsterdam
s.steenbergen@reade.nl
https://www.reade.nl/

T. Mandema

Instelling: Nieuw Amstelrade
Specialisatie: fysiotherapeut
De Klencke 111A
Amsterdam
06-10462620
tmandema@nieuwamstelrade.nl
http://www.nieuwamstelrade.nl/

T. van der Pol

Instelling: Fysiotherapie Getsewoud
Specialisatie: fysiotherapeut
Vivaldisingel 321
Nieuw Vennep
025-2622008
info@fysiotherapie-getsewoud.nl
http://www.fysiotherapie-getsewoud.nl

V. de Groot

Instelling: VUmc
Specialisatie: revalidatiearts
de Boelenlaan 1117
Amsterdam
v.degroot@vumc.nl
https://www.vumc.nl/

W. Zinger

Instelling: Reade / OLVG
Specialisatie: revalidatiearts
Oosterpark 9
Amsterdam
revalidatie@olvg.nl
https://www.olvg.nl/

W. Molenaar

Instelling: Fysiogroep Waterland
Specialisatie: fysiotherapeut
Swaensborch 11c
Monnickendam
w.molenaar@fysiogroepwaterland.nl
https://www.fysiogroepwaterland.nl/

Y. Kerst

Instelling: OLVG
Specialisatie: physician assistant
Jan Tooropstraat 164
Amsterdam
y.kerst@olvg.nl
https://www.olvg.nl/

K. Muns

Instelling: Karel Muns
Specialisatie: fysiotherapeut
Stationsstraat 15-17
Amstelveen
info@karelmuns.nl

K. Baars

Instelling: Ergotherapie Gooi en Omstreken
Specialisatie: ergotherapeut
Veerstraat 29E
Hilversum
035-6284810
kimberley@ergogooi.nl

E.H. Bosboom

Instelling: Nieuw Amstelrade
Specialisatie: ergotherapeut
Sem Presserhof 96
Amsterdam
06-19158800
ebosboom@nieuwamstelrade.nl
http://www.nieuwamstelrade.nl

N. van Luijken

Instelling: VUmc
Specialisatie: ms verpleegkundige
De Boelelaan 1117
Amsterdam
020-4441162
n.vanluijken@vumc.nl

J. de Vries

Instelling: OLVG
Specialisatie: fysiotherapeut
Oosterpark 9
Amsterdam
j.m.devries@olvg.nl

B. Klazes

Instelling: Reade
Specialisatie: product adviseur
Overtoom 283
Amsterdam
b.klazes@reade.nl
http://www.reade.nl

E. van der Cammen

Instelling: Back in Shape Fysiotherapie
Specialisatie: fysiotherapeut
Lorentzplein 46
Badhoevedorp
emiel@backinshape.nl
https://www.backinshape.nl/

Y. Daamen

Instelling: Nieuw Unicum
Specialisatie: fysiotherapeut
Zandvoortselaan 165
Zandvoort
ydaamen@nieuwunicum.nl
http://nieuwunicum.nl

N. Kalkers

Instelling: OLVG
Specialisatie: neuroloog
Oosterpark 9
Amsterdam
http:// www.olvg.nl

B. Vos

Instelling: Cordaan
Specialisatie: ergotherapeut
Gerrie Knetemannlaan 160
Amsterdam
bvos@cordaan.nl
http://www.cordaan.nl

K. Klim-Schot

Instelling: Nieuw Amstelrade
Specialisatie: ergotherapeut
Sem Presserhof 96
Amsterdam
kschot@nieuwamstelrade.nl
http://nieuwamstelrade.nl

L. van der Dussen

Instelling: MEREM
Specialisatie: revalidatiearts
Hospitaalweg 1
Almere
036 -86 88 690 (secretariaat locatie Almere)
http://merem.nl

I. Burgers

Instelling: VUmc
Specialisatie: fysiotherapeut
De Boelelaan 1117
Amsterdam
ial.burgers@vumc.nl
http://www.vumc.nl

L. Wessel

Instelling: Spaarne ziekenhuis
Specialisatie: ms verpleegkundige
Boerhaavelaan 22
Haarlem
kessel@spaarnegasthuis.nl
http://spaarnegasthuis.nl

S. Jonkers

Instelling: OLVG-Reade
Specialisatie: ergotherapeut
Oosterpark 9
Amsterdam
0205992955
s.m.a.jonkers@olvg.nl
http://olvg.nl

K. van Venrooij

Instelling: Zorg Groep Amsterdam Oost
Specialisatie: ergotherapeut
Kramatplantsoen 263
Amsterdam
k.vanvenrooij@zgao.nl
http://zgao.nl

R. Groot

Instelling: Reade; locatie Amstelland zkh
Specialisatie: ergotherapeut
Laan van de Helende Meesters 8
Amstelveen
r.groot@reade.nl
http://reade.nl

I. Thie

Instelling: Logopedie GezondPlus
Specialisatie: logopedist
Stationsstraat 9
Wormerveer
T 075 6572149 M 06 30823788
isathie@gezondplus.nl

D. Pos

Instelling: Praktijkhouder van Mensendieck en Fysiotherapie Jordaan
Specialisatie: fysiotherapeut, oefentherapeut
Westerstraat 238
Amsterdam
0629430895
info@mensendieck-fysiotherapie.nl
http://www.mensendieck-fysiotherapie.nl

I. Jonker

Instelling: Ergotherapie Hartel
Specialisatie: ergotherapeut
A.J. Ernststraat 179a – 181
Amsterdam
0612557592
isis@ergotherapie-hartel.nl
http://www.ergotherapie-hartel.nl

F. Haring

Instelling: NWZ
Specialisatie: logopedist
Wilhelminalaan 12
Alkmaar
072-5483286
f.haring@nwz.nl
http://nwz.nl